Inloggen
| Maand van de Vrijheid |
|
|
| Geschreven door Leen |
| donderdag, 06 mei 2010 00:00 |
|
Een maand in het teken van vrijheid, verdraagzaamheid en respect: dat is de Maand van de Vrijheid! Van 5 t/m 28 mei 2010 wordt alweer de elfde editie georganiseerd.
In Zeeland laten we het niet bij mooie woorden, maar er worden allerlei activiteiten georganiseerd. In totaal vinden tussen 5 en 28 mei ruim zestig activiteiten plaats waaronder exposities, workshops, debatten, concerten en films. Kijk voor een overzicht op www.maandvandevrijheid.nl. De Maand van de Vrijheid is een samenwerkingsverband tussen de Provincie Zeeland, de Cultuurwerf, COS Zeeland, Scoop, Zeeuwse Bibliotheek en de Drvkkery. bron: www.maandvandevrijheid.nl |



De vrijheid vieren en er tegelijk aan werken dat anderen ook kunnen leven in een wereld zonder angst en gebrek, dat is waar het in De Maand van de Vrijheid om draait. De activiteiten van De Maand zijn vooral gericht op jongeren. Alles staat in het teken van de vier vrijheden (Four Freedoms), zoals die ooit zijn geformuleerd door de Amerikaanse president Roosevelt: